Megalakult a Szövetség Nyitra Megyei Tanácsa

Nyitra megye

Komáromban tartotta alakuló ülését a Szövetség Nyitra Megyei Tanácsa, melyet Farkas Iván, Nyitra megyei frakcióvezető hívott össze és vezetett. A megyei tanács tagjai: Becse Norbert, Bolya Szabolcs, Csenger Tibor, Csudai Róbert, Farkas Iván, Ladányi Lajos, Mikle Arnold, Orosz Örs, Tóth Marián és Zachar Pál. Az ülésen a tanácstagok egyhangúan döntöttek arról, hogy az idei megyei választásokon saját megyeelnök-jelöltet indítanak. Továbbá a megyei választások kapcsán tárgyalódelegációt is választottak a következő összetételben: Csenger Tibor, Csudai Róbert, Orosz Örs. A tanácskozás konstruktív hangnemben zajlott. A következő tanácskozás májusban várható, amelyen már megválasztásra kerülhet a megyei tanács elnöke és a megyei választásokra a megyei elnökjelölt is.