Megválasztották a Szövetség megyei képviselőjelöltjeit a Nagyszombat megyében is

Bős

Hétfőn Bős városában tartották a Szövetség járási konferenciáján, amelyen a város polgármesterét, Fenes Iván választották a párt járási elnökévé.

Ugyanakkor döntés született az október 29-i választás megyei képviselő-jelöltjeiről.

A Dunaszerdahelyi járásban az MKP Platformból hat jelölt: Fenes Iván (járási elnök és Bős polgármestere), Orosz Csaba (Somorja polgármestere), Bacsó László (Nyárasd polgármestere), Hájos Zoltán (Dunaszerdahely polgármestere), Polák László (Ekecs polgármestere) és Menyhárt József (az MKP korábbi elnöke).

A Híd Platformból Balódi László (Hodos polgármestere) indul a megyei képviselőségért.

Az Összefogás Platformból Nagy József (volt EP-képviselő) méretteti meg magát. (on)

A szintén Nagyszombat megyében fekvő Galántai járásban már korábban ismertek a képviselőjelöltek: MKP platform: Berényi József, Bíró László, Forró Krisztián, Zupko Tamás Most-Híd platform: Horváth Zoltán, Ervin Chomča Összefogás: Agócs Gergely

Illusztrációs fotó: Bős, Szentháromság tér (wikipedia)